Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Страничка выпускника

Главная » 2017 » Март » 23 » Запрошення на бюджетне навчання
20:35
Запрошення на бюджетне навчання

Запрошення на бюджетне навчання до

Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ».

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” є єдиним в Україні спеціалізованим вищим навчальним закладом ІV рівня акредитаці, який комплексно готує кадри з проектування та виробництва всіх типів літальних апаратів, авіаційних і ракетних двигунів, енергоустаткування і обладнання.


На сьогоднішній день розвиток нових ракетних технологій і створення високоточних систем озброєння є пріоритетними в ракетно-космічній галузі України. Тому сучасний ринок праці в цій сфері як ніколи потребує кваліфікованих інженерів з високим рівнем підготовки.

Кафедра 401 «Конструкцій і проектування ракетної техніки» готує висококласних фахівців, вміння і навички яких оцінять не тільки на вітчизняних, а й на закордонних промислових виробництвах ракетно-космічної, авіаційної галузі, а також в будь-який інший сфері машинобудування.


Вступити на нашу кафедру мають можливість всі випускники технікумів будь-якої технічної спеціальності. Прийом молодших спеціалістів відбувається без сертифікатів ЗНО, з можливістю прийому на 2-й і 3-й курси бюджетной форми навчання.


Високопрофесійний педагогічний колектив, матеріально-технічна та лабораторно-навчальна бази нашої кафедри дозволяють розкрити здібності і реалізувати потенціал кожного студента.

Більшість випускників після стажування за кордоном продовжують успішно працювати на авіаційних підприємствах Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Голландії, Ізраїлю, Мексики, Китаю, Ірану та Канади: Lockheed Martin, Boeing, Airbus, Sikorsky Aircraft Corporation, General Electric, Rolls Royce, Pratt&Whitney, а також на провідних вітчизняних компаніях: АНТК "Антонов", КБ "Південне", ВАТ "Мотор Січ", SIGMA, ЗАТ "ДАТАГРУП", "ТЕЛЕСЕНС", ЗМКБ "Прогрес", Stella systems, Nix solutions, "Eclips" та ін.


Адреса: м.Харків, вул.Чкалова, 17.
кафедра 401, 4 корпус (учбово-лабораторний).
http://k401.khai.edu
тел.: +38 (057) 788-44-01, +38(098)831-76-96
e-mail: k401@d4.khai.edu

Категория: Выпускникам | Просмотров: 159 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0