Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Циклова комісія «Фізвиховання та захисту Вітчизни»

Чумаченко Володимир Володимирович,
голова циклової комісії розповідає про роботу свого підрозділу

 

У циклової комісії «Фізвиховання та захисту Вітчизни» є своя історія. 

Дослідження документів та друкованого видання «Историческия и статистическия заметки о Лисичанской штейгерской школе (1872-1910г.г.)» показали, що у Лисичанській штейгерській школі не існувало предмета «Фізичної культури». В той час взагалі не існувало поняття фізичного виховання в системі освіти. Заходи зі спортивного напрямку тільки починали впроваджуватися в ВУЗах великих міст, як гімнастичні вправи. Після 1917 року штейгерська школа була реорганізована в гірниче училище, а в циклі загальноосвітніх дисциплін з’явився предмет «Гігієна», під якою припускалася культура здоров’я, загартовування  та заняття гімнастикою.  Перше згадування про спортивне виховання в Лисичанському гірничому технікумі відзначено з початку 30-х років ХХ століття.  Так, у 1939 році існувало сім циклових комісій, серед яких була військово-спортивна, вона  входила до складу соціально-економічної комісії.    

 
Наша комісія працює із студентами всіх спеціальностей технікуму. В технікумі навчальні заняття з фізичного виховання проходять на протязі чотирьох років навчання. 


Метою фізичного виховання студентів є зміцнення здоров'я, їх фізичний розвиток та розвиток життєво необхідних фізичних якостей, знань та навичок засобами спортивних ігор, легкої атлетики, гімнастики та залученням студентів до активних занять спортом в спортивних секціях нашого навчального закладу.


Для проведення навчально-тренувальних занять і секційних занять технікум має три спортивних зали і літній спортивний майданчик.

 

Заняття з фізичного виховання зі студентами проводять п’ять висококваліфікованих викладачів.

 

Методична співпраця
Викладачі циклової комісії приймають активну участь в роботі обласного методичного об’єднання фізичного виховання. Керівник фізичного виховання технікуму Завадський М.П. є головою міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ I-II р.а. 

У 2011 році викладач Чумаченко В.В. приймав участь у обласному методичному об’єднанні викладачів фізичного виховання з доповіддю «Формування культури здоров’я студента засобами фітнесу». Викладачі циклової комісії приймають активну участь у підготовці студентів до обласних та регіональних конференцій з питань фізичного виховання студентської молоді та її культури здоров’я. 

 

Спортивно-масова робота:
Щорічно в технікумі проводяться спортивні змагання серед студентів з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу і шахів. Переможці та призери змагань нагороджуються грошовими преміями, призами та грамотами.

Студенти активно приймають участь регіональній Спартакіаді серед студентів ВНЗ I-II р.а.

Протягом року у ЛГТ працюють різноманітні спортивні секції:  
-    Футбол – керівник секції Чумаченко В.В.
-    Волейбол – керівник секції Шманов Ю.І.
-    Баскетбол – Завадський М.П.
-    Самбо-Дзюдо – Бербенець О.П.
-    Настільний теніс – Завадський М.П.