Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Викладачі циклової комісії електромеханічних дисциплін

 

Викладачі циклової комісії електромеханічних дисциплін (зліва направо) нижній ряд: Шумський Ігор Вікторович, Гавриленко Арнольд Максимович, Мирний Валентин Миколайович; 
верхній ряд: Воробйов Віктор Никанорович, Трофімов Володимир Ілліч, Сухорський Олександр Геральдович.

Мирний Валентин Миколайович, 
голова циклової комісії електромеханічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії. 

Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут у 1976 році за спеціальністю «Гірничі машині і комплекси». 

Педагогічний стаж складає 40 років. Викладає дисципліни: «Рудниковий транспорт», керівник навчальної практики «Отримання робітничої професії», дипломного проектування.

Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів гірничих дисциплін.

Нагороди
Подяки, почесні грамоти ЛГТ

Воробйов Віктор Никанорович

Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут у 1970 році за спеціальністю «Електрифікація і автоматика  гірничих робіт». Спеціаліст першої категорії.

Стаж педагогічної роботи у технікумі 41 рік. Викладає дисципліни: «Рудникова автоматика», «Основи автоматизації виробництва», керівник переддипломної практики, дипломного проектування.

Учасник розробки наскрізної програми практик для спеціальності «Експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв».
Брав активну участь у розробці методичних вказівок щодо виконання курсових та дипломних проектів із спеціальності «Експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв»
Має нагороди: Почесний знак «Шахтарська слава» III ст., а також подяки і грамоти ЛГТ.

 Шумський Ігор Вікторович, 
завідувач відділення довузівської та заочної підготовки, спеціаліст  вищої категорії.

Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут у 1986 році за спеціальністю "Гірничі машини і комплекси”.
Загальний стаж педагогічної роботи 27 років. Викладає дисципліну  «Гірничі машини і комплекси», керує навчальною практикою «Вивчення гірничошахтного обладнання на навчальному полігоні (підприємстві)», дипломним проектуванням. Заняття проводить с використанням сучасних форм та методів педагогічної роботи.
Розробив навчально-методичний комплекс дисципліни «Гірничі машини і комплекси». Учасник розробки наскрізної програми практик для спеціальності «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв»
Готує студентів для участі у регіональних науково-теоретичних конференціях та обласних олімпіадах.
Має нагороди: за сумлінну, багаторічну педагогічну працю з підготовки фахівців для гірничої галузі України; має подяки і грамоти Лисичанського гірничого технікуму. 

Гавриленко Арнольд Максимович 

У 1961 році закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, за спеціальністю «Гірничий інженер електромеханік». Спеціаліст першої категорії.
Має багатий досвід на виробничих підприємствах та посадах головного енергетика, головного механіка шахти, дільничного інспектора Держгортехнагляду України.
 Педагогічний стаж 17 років. Викладає дисципліни «Гірнича механіка», «Ремонт та монтаж гірничого обладнання», керівник дипломного проектування. Розробник навчально-методичного комплексу дисциплін, що викладає.
Впродовж довгого періоду виконує обов’язки відповідального за електрогосподарство ЛГТ.
Нагороджений грамотами ЛГТ.

Трофімов Володимир Ілліч 

У 1974 році закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут, за спеціальністю «Гірничий інженер механік», спеціаліст другої категорії.
Має багатий виробничий стаж, 15 років працював  замісником начальника учбово-курсового комбінату ВО «Лисичанськвугілля».
Педагогічний стаж 25 років. Викладає дисципліни: «Гірничі машини і комплекси», «Гірнича механіка», «Охорона праці в галузі», керівник дипломного проектування.
Розробник методичних рекомендацій щодо виконання розділу «Охорона праці»,  учасник розробки  методичного керівництва з дипломного проектування на спеціальності  «Експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв».
Має подяки і грамоти ЛГТ.

Сухорский Олександр Геральдович 

У 2010 р. закінчив Донбаський державний технічний університет і отримав спеціальність «Гірничий інженер механік-електрик».
Викладач електромеханічних дисциплін. Випускник ЛГТ у 2006 р. за спеціальністю «Гірничий технік- електромеханік. 
Має досвід роботи на гірничому підприємстві на посаді механіка дільниці.
Викладач-початківець. Педагогічного стажу 2 роки. Викладає дисципліни «Гірнича електротехніка», «Електрообладнання та електропостачання гірничих підприємств», «Електричні машини та електропривід», керівник технологічної практики та дипломного проектування.
Розробив навчально-методичний комплекс з дисциплін, що викладає.
Має подяки від адміністрації ЛГТ.

Лаборанти

Гріненко Геннадій Васильович

Молодший спеціаліст. 
У 1974 р. закінчив ЛГТ із спеціальності «Підземна розробка корисних копалин»
Має багатий виробничий стаж на підприємстві вугільної промисловості. Займав посади гірничого майстра, начальника ланки ВШТ-1 ш-та Черноморка.
Виконує роботи з підготовки та проведення лабораторних робіт .
З 2001 р. працює лаборантом в лабораторії гірничої механіки.
Має подяки від адміністрації ЛГТ.

Горячева Неля Олексіївна
Молодший спеціаліст. 
У 1980. закінчила ЛГТ і отримала спеціальність «Гірничий технік-електромеханік».
З 1973 р. працює лаборантом в лабораторії гірничої електротехніки.
Виконує роботи з підготовки та проведення лабораторних робіт . Секретар державної екзаменаційної комісії на захисті дипломних проектів на спеціальності «Експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв».
Має подяки від адміністрації ЛГТ.