Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Викладачі циклової комісії фізичної культури та захисту Вітчизни дисциплін

Викладачі циклової комісії фізичної культури та захисту Вітчизни  дисциплін (зліва направо) верхній ряд: Сергієнко Анатолій Іванович, Літовський Володимир Данилович, Бербенець Олександр Петрович, Шманов Юрій Іванович.
нижній ряд:  Завадський Микола Петрович, Чумаченко Володимир Володимирович, Терентьєв Анатолій Володимирович. 

Чумаченко Володимир Володимирович – спеціаліст першої категорії.

Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура і здоров’я». Педагогічний стаж 11 років. 


Кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби. Неоднократний призер першостей та чемпіонатів УРСР. Майстер спорту України зі спортивної аеробіки. Переможець та призер чемпіонатів України зі спортивної аеробіки. Має сертифікат тренера з оздоровчих технологій фітнесу. Приймає активну участь у підготовці студентів до участі у регіональних та обласних науково-методичних конференцій з проблем фізичного виховання та культури здоров’я. Під його керівництвом студенти посідали призові місця.


Завадський Микола Петрович – керівник фізичного виховання ЛГТ, спеціаліст вищої категорії.

 

Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура і здоров'я». Педагогічний стаж в ЛГТ 45 роки, загального стажу 55 років. 
В минулому був чемпіоном Луганської області (1975р.) з метання спису. Виховав багатьох спортсменів масових розрядів, спортсменів І розряду з легкої атлетики, багатоборства. 
Має нагрудний знак «Відмінник освіти України» 2010р., Почесну грамоту МОНУ.  Нагороджений медаллю «Ветеран праці», має грамоти відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради 2003 по 2006 рік.

 

Терентьєв Анатолій Володимирович - спеціаліст першої категорії.

 

Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура і здоров'я». Педагогічний стаж 38 років. 
Майстер спорту СРСР з волейболу. Талановитий викладач, організатор багатьох змагань з волейболу. 
Має почесні грамоти МОНУ за підготовку команд та гравців до збірної СРСР.


Бербенець Олександр Петрович - спеціаліст другої категорії.

 

Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура і здоров'я». Педагогічний стаж 12 років. 
Олександр Петрович майстер спурту СРСР по боротьбі самбо і дзюдо. Багаторазовий призер та переможець міжнародних, національних турнірів, чемпіонату України з боротьби самбо і дзюдо. Призер чемпіонату України в системі МВС з рукопашного бою.  Головний тренер Лисичанського спортивного клубу з боротьби і самбо «Лис». Тренер команді ЛГТ з самбо.
Захоплюється музикою. Автор та виконувач багатьох пісень с стилі рок та блюз. Неодноразово відбувалися авторські концерти Бербенця О.П. на міському рівні.


Сергієнко Анатолій Іванович – спеціаліст першої категорії.

 

Викладає дисципліну «Захист Вітчизни». Педагогічний стаж 33 років. Бере участь у Лисичанському осередку козацтва імені Володимира Даля, військове звання єсаул. Займає посаду  вихователя майбутнього покоління до залученню до козацтва у дусі патріотизму та пошани до Вітчизни. Підготовка студентів до призиву до збройних сил.


Шманов Юрій Іванович – спеціаліст першої категорії.

 

Викладає дисципліну «Фізичне виховання» та предмет «Фізична культура і здоров’я». педагогічний стаж  14 років. Майстер спорту СРСР з легкої атлетики та рукопашного бою. КМС з волейболу. не однократний призер першостей та чемпіонатів СРСР з легкої атлетики. Приймає активну участь у підготовці студентів до участі у регіональних та обласних науково-методичних конференцій з проблем фізичного виховання та культури здоров’я. Під його керівництвом студенти займали призові місця.
Літовський Володимир Данилович (протягом 2013 року вийшов на пенсію) – спеціаліст першої категорії. Викладав дисципліни «Фізична культура і здоров’я». Має педагогічного стажу 47 років.