Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0

Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики

 


Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін (зліва направо) верхній ряд: Лабєнков Володимир Анатолійович, Череватова Ірина Валентинівна, Савкова Ольга Борисівна, Губадулліна Дар’я Радіковна, Кривошеєнко Тетяна Миколаївна;
нижній ряд: Соболь Віктор Сергійович, Некрасова Валентина Федорівна, Мамай Олексій Ілліч, Лабєнкова Тетяна Василівна, Волкова Валентина Михайлівна.

 

Лабєнкова Тетяна Василівна,

голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики, спеціаліст вищої категорії.


У 1974 році закінчила Донецький державний університет, вчитель математики.
З 1975 по теперішній час – викладач Лисичанського гірничого технікуму. Викладає математику, вищу математику, прикладну математику.
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Проводить активну навчально-виховну роботу зі студентами, організатор багатьох тематичних заходів під час проведення тижня циклової комісії. Ініціює проведення внутрішньо технікумівських олімпіад з математики,  методичну співпрацю зі спорідненими цикловими комісіями інших технікумів.
НАГОРОДИ
Подяки, почесні грамоти ЛГТ.
Грамота Головного Управління освіти Луганської облдержадміністрації.

 

Некрасова Валентина Федорівна,

спеціаліст вищої категорії, старший викладач. 


У 1970 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут ім.Т.Г. Шевеченка з відзнакою за спеціальністю вчитель математики.
В технікумі працює з 1974року. Викладає дисципліни: математику,  вищу математику, інформатику.
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. З використання новітніх педагогічних технологій йде в авангарді циклової комісії та в загалі в технікумі. Має особливий творчій підхід при навчанні математиці. Розробила багато цікавих тестів, задач для своїх студентів. Виступає на педагогічних читаннях, ділиться своєю методикою викладання. 
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ
Грамота Луганської обласної Ради директорів

 

Волкова Валентина Михайлівна,

спеціаліст вищої категорії. 


Закінчила Свердловський державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель фізики і астрономії.
В технікумі працює з 1969року. Викладає дисципліну  «Фізика».
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Склала багато цікавих інформативних робіт з використання физики в галузях промисловості. Є автором роботи про історію Лисичанської ТЕЦ. Виступає на педагогічних читаннях, ділиться своєю методикою викладання. 
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ.

 

Мамай Олексій Ілліч,  

спеціаліст першої категорії.


У 1972 році закінчив Харківський політехнічний інститут ім. В.І. Леніна за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв»; в 1979 році Всесоюзний заочний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель «Фізики».
 В технікумі працює з 1986 року. Викладає дисципліни «Обчислювальна техніка та програмування», «Прикладна інформатика», інші комп’ютерні дисципліни.
Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Цікаво проводить заняття з дисциплін.
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ.


Кривошеєнко Тетяна Миколаївна,

інженер-програміст, спеціаліст першої категорії. 


У 1984 році закінчила Донецький політехнічний інститут за спеціальністю «інженер-системотехнік». Викладає комп’ютерні дисципліни. 
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Постійно зрощує інформативність, вносить новизну до викладання дисциплін з комп’ютерної техніки. Керує комп’ютерним залом. Використовує інноваційні технології.
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ.


Череватова Ірина Валентинівна,

секретар навчальної частини ЛГТ, спеціаліст 1 категорії.


У 1984 році закінчила Донецький політехнічний  інститут за спеціальністю «інженер-системотехнік».¬ В технікумі працює з 1999 року. Викладає комп’ютерні дисципліни, керує навчальною практикою з комп’ютерної обробки геологічних даних. 
Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Для практичного навчання студентів спеціальності «Пошук та розвідка геологічними методами» склала завдання з фаховою орієнтацією. 
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ.

 

Соболь Віктор Сергійович,

спеціаліст 1 категорії.


У 1998 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Математика та основи інформатики»,  Сєверодонецький технологічний інститут ім. В. Даля за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».
В технікумі викладає з 2008 року. До цього працював в середній школі вчителем математики. 
Викладає «Вищу математику», комп’ютерні дисципліни, керує навчальними практиками з комп’ютерної техніки.  Викладання дисциплін і практик веде на сучасному рівні, використовує сучасне програмне забезпечення для оптимізації навчання в комп’ютерному залі. Брав участь в  ОМО викладачів математики в м. Сєверодонецьку (2013р.), де представляв власну розробку електронного підручника, яка отримала 1 місце. Адміністратор сайту Лисичанського гірничого технікуму. 
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ
Грамота Луганської обласної Ради директорів

 

Лабєнков Володимир Анатолійович,

спеціаліст першої категорії.


У 1975 році закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «Біофізика». Має педагогічний стаж в школі. В технікумі працює з 2002 року. Викладає дисципліни «Фізика», «Прикладна інформатика».  Розробив методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.
Бере активну участь в тижнях циклової комісії. Підготував студентів до участі в обласній студентській конференції у 2013 році «Перехрестя космосу», доповіді яких були відзначені грамотами. Активно веде виховну роботу, щорічно організовує і супроводжує екскурсії до м. Святогірськ.  
Нагороди
Грамоти  адміністрації  ЛГТ.

 

Савкова Ольга Борисівна,

спеціаліст 1 категорії.


У 2001 році закінчила Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Математика та основи інформатики», закінчила магістратуру. 
Викладає математику, вищу математику, інформатику. Розробила методичне забезпечення дисциплін, що викладає. Приймає активну учать у проведенні тижнів циклової комісії.


        
Губадулліна Дар’я Радіковна,

завідувач лабораторією інноваційних технологій, категорія спеціаліст.


У  2010 році закінчила Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєверодонецьк) спеціальність інженер в області електроніки та телекомунікацій. В технікумі працює з 2010 року, викладає комп’ютерні дисципліни.