Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Викладачі циклової комісії геологорозвідувальних дисциплін

 

Викладачі циклової комісії геологорозвідувальних дисциплін (зліва направо): Чернишов Дмитро Володимирович, Корнєв Олександр Михайлович, Бесхмельницина Світлана Миколаївна, Пащенко Олена Валентинівна, Базюлькіна Олена Володимирівна, Болотських Дмитро Анатолійович.

 

Болотських Дмитро Анатолійович,

голова циклової комісії. спеціаліст ІІ категорії. Викладає в ЛГТ з 2010 року.  

Закінчив Дніпропетровський Національний гірничий університет; спеціальність «Буріння»;   за фахом – гірничий інженер-буровик. Має досвід роботи в геологорозвідувальному підприємстві на посаді бурового майстра. Спеціаліст другої категорії. 
Випускник Лисичанського гірничого технікуму 1993 року. 
Працює в технікумі  з  2010 року. Викладає дисципліни: «Основи буріння та гірничої справи», «Вступ до спеціальності», «Охорона праці в галузі», «Промивка свердловин», «Техніка та технологія видобутку нафти і газу».
Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.

 

 

Бесхмельницина Світлана Миколаївна, 

спеціаліст вищої категорії, методист технікуму, викладає в ЛГТ з 2000 року.

 

У 1996 році закінчила Воронезький Державний університет за спеціальністю «Геологічна зйомка та пошуки родовищ корисних копалин», за фахом інженер-геолог. Голова циклової комісії  2003-2015 р. Завідувач геологічного музею ім. М.Ф. Кирієнка у 2010-2015 р. 

Викладає дисципліни: «Геологія»,  «Корисні копалини», «Шахтна геологія», «Методи еколого-геологічних досліджень», «Еколого-геологічне картування», «Ґрунтознавство», «Основи гідрогеології та інженерної геології».

Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає, бере участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів гірничих дисциплін.

 

Нагороди

Подяки Обласної Ради Директорів, адміністрації  ЛГТ.

 

Корнєв Олександр Михайлович, 

завідувач геологорозвідувального відділення, спеціаліст вищої категорії.

 

У 1979 році закінчив  Харківський Державний університет імені В.Н. Коразіна; спеціальність «Геологія, пошуки та розвідка родовищ корисних копалин»; за фахом інженер-геолог. Педагогічного стажу 34 роки.

Викладає дисципліни: «Загальна геологія», «Геологія», «Геофізичні дослідження свердловин», «Основи геофізики».

Розробив навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає. Проводить активну роботу з працевлаштування випускників.

 

Нагороди

 

Грамота Головного Управління освіти Луганської облдержадміністрації;

Почесна Грамота Головного Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації;

Почесна Грамота Міністерства освіти України.

 

Пащенко Олена Валентинівна

 

Закінчила у 1975 році Новочеркаський політехнічний інститут імені Серго Орджонікідзе; спеціальність «Геологія та розвідка родовищ корисних копалин»; за фахом – гірничий інженер – геолог. Має багатий досвід виробничої праці на геологорозвідувальному підприємстві на посаді головного геолога. Спеціаліст першої категорії.

  

Педагогічного стажу 15 років. Викладає дисципліни: «Кристалографія та мінералогія», «Палеонтологія та історична геологія», «Петрографія та літологія», «Структурна геологія та геокартування», «Пошуки та розвідка родовищ корисних копалин», «Геохімія та геохімічні методи».

Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.

 

 

Чернишов Дмитро Володимирович 

 

Закінчив Дніпропетровський Національний гірничий інститут; спеціальність «Буріння»;   за фахом – гірничий  інженер-буровик. Спеціаліст ІІ категорії. Має досвід виробничої праці на бурових установках.

Працює в ЛГТ з  2008 року.  Викладає дисципліни: «Буріння свердловин»,  «Бурове устаткування», «Основи автоматизація буріння свердловин».

 

Базюлькіна Олена Володимирівна

 

Закінчила у 2011 році Харківський Державний університет імені В.Н. Коразіна; спеціальність «Геологія»; за фахом «Спеціаліст геології». Категорія спеціаліст. Викладач-початківець.

Випускниця ЛГТ 1998

Працює в ЛГТ з 2010  року. Викладає дисципліни: «Безпека життєдіяльності», «Геологія». 

Розробила навчально-методичне забезпечення з дисциплін, що викладає.

 

Лаборанти

Новікова Ольга Анатоліївна – лаборант геологічного музею імені М.Ф. Кирієнка.

 

Корнєва Любов Павлівна – лаборант кабінету «Мінералогії та петрографії».