Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог файлов

Главная » Файлы » Разное

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Лисичанського ордена Трудового Червоного Прапора гірничого технікуму в 2013 році
[ Скачать с сервера (27.5Kb) ] 17.06.2013, 16:02


ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПРИЙОМУ
до Лисичанського ордена Трудового Червоного Прапора гірничого технікуму в 2013 році

У тексті Правил прийому до Лисичанського ордена Трудового Червоного Прапора гірничого технікуму в 2013 році, затверджених директором технікуму 28.11.2012р. та погоджені у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України 29.11. 2012 замінити словами «Міністерство освіти і науки України» у відповідних відмінках.

Розділ II. Вимоги до рівня освіти вступників
П.2.3.викласти у редакції :
2.3.Технікум приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули повну загальну середню освіту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, а також: осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність (див. додаток 2).
До технікуму зараховуються зазначені категорії осіб за умови виконання вступниками вимог, визначених розділами IV, V, VI цих Правил прийому.
Доповнити розділ пунктом 2.5 такого змісту:
2.5. Технікум здійснює прийом на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до правил прийому до технікуму.

Розділ VI. Вступні випробування та конкурсний відбір
П.6.14. викласти у редакції :

6.14. Для осіб, які не атестовані з української мови та літератури, приймальна комісія за умови наявності педагогічних кадрів може встановлювати вступний екзамен з мови, оцінки з якої виставлені в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
Результат екзамену на основі повної загальної середньої освіти оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів і зараховується замість балів сертифіката з української мови та літератури; на основі базової середньої освіти — за 12-бальною шкалою і зараховується замість балів вступного випробування з української мови.

Розділ XVI. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства
П.16.2. викласти у редакції:


16.2.Іноземці, які здобули повну загальну середню освіту у закордонних школах з вивченням української мови та закордонні українці, статус яких підтверджено посвідченням закордонного українця, зараховуються у межах установлених квот до технікуму за результатами співбесіди з предметів, передбачених Правилами прийому до технікуму за рекомендаціями дипломатичних установ України за кордоном.

Категория: Разное | Добавил: Виктор
Просмотров: 342 | Загрузок: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar