Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Февраль » 23 » 90-річчя Богдана Феодосія Васильовича
09:04
90-річчя Богдана Феодосія Васильовича

 

18 лютого 2016 року у  технікумі відзначали 90-річчя Богдана Феодосія Васильовича. 
Богдан Феодосій Васильович в минулому директор Лисичанського гірничого технікуму в період з  1981 року по 1996 роки. Учасник бойових дій в ІІ Світовій війні, повний кавалер орденів Шахтарська слава, почесний громадянин міста Лисичанськ, просто хороша людина. 


Життєвий шлях його дуже насичений і яскравий – партизанський загін, участь у визволенні Білорусії, Естонії, Латвії. Навчання в інституті, доблесна праця на шахтах Донбасу, керівництво гірничими ПТУ Лисичанська, робота в Монголії зі створення навчального центру для кадрів вугільної промисловості, заступник голови Лисичанського міського виконавчого комітету, директор Лисичанського гірничого технікуму, декан інженерного факультету ДонГТУ.


Без жодного перебільшення можна сказати, що своє життя він присвятив служінню Батьківщині – благородній справі, що вимагає самозречення.


У ювілейний День народження Феодосія Васильовича тепло привітали міський голова Шилін С.І., заступник міського голови Ганьшин І.І., керівництво технікуму, ветерани педагогічної праці, студентська рада. Головними вітаннями були побажання доброго здоров’я, бадьорості духу, радощів від спілкування рідних та друзів. 

 

 

 

З вітаннями до ювіляра  зверталися директор С.І. Лотов, викладачі Н.В. Борисова, В.М. Мирний, в минулому головний бухгалтер ЛГТ Седлецька К.Е.


 


Вітають ювіляра  викладачі Царюк Н.В., Марченко І.М., зав. бібліотекою Кохановська Н.М., Панфьорова Ю.М., Листопад П.Г.


  


Всі члени студентської ради ЛГТ колективно поздоровляють Ф.В. Богдана з ювілеєм 


 


Ведуча урочистого заходу  викладач-методист Гудкова І.В., зворушливе виконання пісні «В землянке» Діденко КариноюЗвернення винуватця урочистостей Богдана Ф.В. з вдячною промовою до присутніх.

 

 

Категория: Разное | Просмотров: 358 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar