Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Апрель » 17 » Благодійний День Лисичанського гірничого технікуму
23:09
Благодійний День Лисичанського гірничого технікуму

15 квітня 2016 року відбувся Благодійний День ЛГТ. 

 

 

 

 

 

 


Ми присвятили його ХІ Всеукраїнській благодійній акції «Від серця до серця».
Свято видалося цікавим та захоплюючим. Адже усі студенти та працівники технікуму брали участь у підготовці і проведенні. 


Урочисте відкриття Дня ЛГТ розпочалося Гімном України. Протягом свята відбувалися різноманітні заходи.


Спортивний марафон «Біжу заради здоров’я дітей» та велопробіг (в рамках акції «Від серця до серця»), який організував керівник фізвиховання Чумаченко В.В.  об’єднав  понад 100 студентів. Невипадково старт марафону був дан від будівлі Штейгерської школи (музей гірничої справи), адже саме тут розташовувався Лисичанський гірничий технікум у 1873 році. На фініші марафонців урочисто зустрічали оплесками, гаслами та привітаннями.


На святі відбувся конкурс девізів навчальних груп.  До підготовки девізів творчо підійшли усі групи. Журі нагородило переможців конкурсу девізів : 1-е місце зайняла група 1АД-13, 2-е місце 2ГЕМ-13, 3-е місце 1ПГо-14.


Під час свята проходила виставка – конкурс студентських стіннівок «Я люблю ЛГТ», 1-е місце зайняла група 1ПЕ-12, 2-е 1ГЕМ-13, 3-е - 1ПР-13.


Для благодійного ярмарку «Від серця до серця» кожне відділення та профспілка підготували солодощі, печиво, вироби технічної та художньої творчості. Організатор ярмарку – методист заочного відділення Федоренко І.В. здійснила цікаве оформлення, підготувала продавців ярмарку в українських вишиванках. До солодощів подавали чай з самовару, який закипав на дровах. 


Феєричне свято підготувала студрада технікуму. Це, передусім, флешмоб, який об’єднав 40 студентів з різних груп. 


А конкурсний номер «За лісами горами», який зайняв перше місце на міському фестивалі патріотичної пісні, став вершиною свята. Яскраві костюми палахкотіли на площі технікуму, пісня підготовлена на різні голоси знайшла щирий відклик в серцях глядачів.


Фіналом свята став запуск в небо повітряних кульок в кольорах національного прапора України  від кожної групи з побажаннями миру, злагоди, милосердя.


Протягом благодійного Дня ЛГТ для акції «Від серця до серця» було зібрано 1616 гривень, які будуть перераховані в доброчинний фонд акції для придбання медичного обладнання для новонароджених дітей.


Від щирого серця дякуємо усіх небайдужих, милосердних людей, які взяли участь у Святі!!!

 

Категория: Разное | Просмотров: 319 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar