Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Январь » 23 » День Соборності в ЛГТ
11:58
День Соборності в ЛГТ

З метою гідного відзначення 25-річчя незалежності України на виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 03 грудня 2015 року № 675 Український інститут національної пам’яті пропонує вважати 2016 рік Роком Державності України.

 

 

 

 


Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня (проголошення першої незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР), коли в Україні відзначається День Соборності. Заходи з цієї нагоди мають розпочати ювілейні вшанування в рамках Року Державності України відповідно до зазначених дат.


22  січня 2016 року до Дня Соборності України в технікумі згідно листа МОНУ «Щодо відзначення Дня Соборності України»   від 11.01.16 № 1/9-5 було проведено  Урок  Соборності  на тему; “Єднання заради Незалежності”.


Завідувач бібліотекою Кохановська Н.М. зі студентами групи 1МС-14 Новіковою Вікторією та Фроловою Тетяною провели екскурс в історію свята. 


Викладач історії Гудкова І.В. нагадала про етапи становлення незалежності України, детально зупинилась на передумовах того, як у 1919 році на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.


Студенти розповіли що у 71-у річницю Акта злуки (22 січня 1990 року) в Україні відбулася одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій – “живий ланцюг” як символ єдності східних і західних земель України та знак ушанування подій Української революції. Більше мільйона людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова.


За підсумками години патріотичного виховання Гудкова І.В. провела вікторину «Історія Соборності України». Переможець вікторини - студентка групи 1ГР-13 Муртазіна К. отримала  солодку нагороду.

 

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 192 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar