Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Июль » 3 » Державна атестація студентів ЛГТ у 2014-2015 навчальному році
14:37
Державна атестація студентів ЛГТ у 2014-2015 навчальному році

Захист дипломного проекту або комплексний кваліфікаційний іспит  для студентів Лисичанського гірничого технікуму є логічно завершальним етапом процесу навчання. В цей період студенти демонструють весь накопичений навчальний досвід і багаж знань, що отримали під час вивчення спеціальних дисциплін.

 

  

 

Творчість, індивідуальність проектів, спроможність вирішувати інженерні задачі, користуватись науково-технічною літературою, математичними методами,  обчислювальною технікою – все це відмічають голови державних екзаменаційних комісій на захистах та комплексних випускних екзаменах у технікумі. 

На захисті дипломних проектів студентами спеціальності «Маркшейдерська справа» були присутні керівники маркшейдерської служби ПАТ «Лисичанськвугілля»:  Писаревський О.В., головний маркшейдер об’єднання, та працівники маркшейдерського відділу шахти «Привольнянська». Альона Головня, дипломант за  спеціальністю «Маркшейдерська справа», виявила особливу зацікавленість у членів комісії блискучою доповіддю під час захисту та бездоганним виконанням дипломного проекту. Керівництво запросило її на постійну роботу до маркшейдерського відділу шахти.  

 

 

Категория: Учеба | Просмотров: 342 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar