Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Май » 17 » ГРОМАДСЬКИЙ РУХ ОСВІТИ ЛУГАНЩИНИ
07:19
ГРОМАДСЬКИЙ РУХ ОСВІТИ ЛУГАНЩИНИ

Відродження Ради директорів вищих навчальних закладів Луганської області як громадської організації, сталося наприкінці 2016 року і спонукало до відродження обласних методичних об’єднань. Три роки – не довгий час, але зміни у складі педагогічних колективів пройшли значні. Виникла необхідність у знайомстві, обміні досвідом, накопичилося багато питань з освітянської роботи – все, чим варто ділитися та обмінюватися серед колег.

 

 

Тому перше проведення одночасно двох обласних методичних об’єднань (ОМО)  на базі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу у травні 2017 року було довгоочікуваним та знаменнім:

  • засідання ОМО заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області за темою «Локально-правові акти вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації – як фактор ефективної організації внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти»;
  • засідання ОМО  викладачів фізики та математики за темою «Інтерактивне навчання – форма організації пізнавальної діяльності з фізики та математики вищих навчальних закладах    І-ІІ рівнів акредитації Луганської області».

В теперішній час на території Луганської області підконтрольній Україні, налічується 17 ВНЗ І-ІІ р.а., на засіданні були присутні 14 заступників директорів, 8 методистів, 10 викладачів фізики та математики з міст області – Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Старобільськ, Кремінне, Сватове. 


Відкрив засідання Жученко Є.В., голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області, директор Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму. Лотов С.І., директор Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу привітав учасників об’єднань та розповів про довгу 145-річну історію коледжу від заснування штейгерської школи у 1873 році до сьогодення. Дворнік І.Л., методист Ради директорів, заступник директора з навчально-виховної роботи Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму порушила насущні питання навчальної роботи. Заступник директора з навчальної роботи ЛДГІК, голова ОМО заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області Кадацька Л.В. спрямувала обговорення питання з «Планування роботи та вибори голів секцій  методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Луганської області на 2017/2018 навчальний рік».

 

Засіданням обласного об’єднання викладачів фізики та математики керувала його голова та викладач фізики ЛДГІК Колеснікова І.М. 

Про організацію самостійної роботи студента та про її документальний супровід досвідом поділились викладачі ЛДГІК Марченко І.М., Гудкова І.В., Некрасова В.Ф., Лабєнкова Т.В.

Учасники заходів ознайомились з геологічним музеєм та музеєм історії навчального закладу, а також з навчально-методичною базою коледжу. 

Заходи пройшли плідно, жваво, було оговорено ряд пекучих питань з різних проблем освітянської діяльності.

Категория: Разное | Просмотров: 258 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar