Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Апрель » 25 » Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз»
13:23
Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз»

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» проходить під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України та Посольства Швеції в Україні у співпраці з хіміко-технологічним факультетом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ДП «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут міського господарства», КП «Водно-інформаційний центр» та ВАТ АК «Київводоканал».

Цього року студенти Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу вперше взяли участь в цьому престижному Конкурсі. 

Наукова робота "Вивчення гідрохімічного стану річки Сіверський Донець в районі міста Лисичанськ" екологічного гуртка «Чисте довкiлля» коледжу була обрана для участі в фінальному етапі «Всеукраїнський юнацький водний приз -2017» (національного відбору міжнародного конкурсу Stockholm junior water prize). Дослідження студентів були проведені щодо вивчення головної водної артерії Луганщини – Сіверського Дінця. Студенти досліджували хімічний склад  річкової води,   виявляли індекс забруднення річки, головні екотоксиканти та можливі джерела антропогенного впливу на річку;  запропонували ряд природозахисних заходів, реалізація яких дасть змогу «оздоровити» р. Сіверський Донець.

У цьому році в конкурсі брали участь   175 робіт.  30 кращих конкурсантів виборювали право  представляти Україну в Стокгольмі.  

Студентки третього курсу - Одинцова Вікторія і Безкоровайна Єлизавета ( «Прикладна екологія»)  гідно захистили свою наукову роботу! Вона була відзначена дипломом Конкурсу, подякою Міністерства екології та природних ресурсів та пам’ятними подарунками! 

Учасники Конкурсу відвідали ряд екскурсій: НТУ «КПІ»,   Музей історії каналізації, Музей води, Деснянську  водопровідну станцію ВАТ «АК«Водоканал» та завод  Соса-Соlа. 

За тиждень, що студентки провели в столиці, вони налагодили дружні   стосунки зі своїми ровесниками з інших регіонів України.  Тепер вони планують подальші дослідження, спрямовані на збереження водних ресурсів України.

Студентів до Конкурсу підготувала викладач екологічних дисциплін Зьома І.А.
 

Відкриття Конкурсу  Підготовка плакату до захисту
З Головним координатором Конкурсу в Україні Оксаною Денис Новітні розробки НТУ «КПІ» в галузі екомоніторингу – сенсори газів
Підготовка плакату до захисту Ждемо на захист роботи.
Захист роботи перед журі Конкурсу Наші нагороди
Екскурсія до Музею історії каналізації Екскурсія до Музею води
Екскурсія до Музею води Екскурсія до Деснянської  водопровідної станції ВАТ «АК«Водоканал»
Екскурсія до заводу Соса-Соlа Екскурсія до заводу Соса-Соlа

Дипломи та подяки організаторів Конкурсу

 

Категория: Разное | Просмотров: 141 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar