Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Май » 1 » Міжнародна науково-практична конференція
07:12
Міжнародна науково-практична конференція

Щорічно на базі ДВНЗ «Національний гірничий університет» (м. Дніпропетровськ) проводиться Міжнародна науково-практична конференція студентів, молодих вчених і представників виробництва за темою «Маркшейдерське забезпечення геотехнологій».

 

 


Участь у роботі конференції студентів спеціальності «Маркшейдерська справа» Лисичанського гірничого технікуму стало доброю традицією.


У цьому році, 21-22 квітня, на конференції наш навчальний заклад представили студенти групи 1МС-13 Зарєчна В.В. з доповіддю «Будівництво цивільних будівель» (науковий керівник Подкур І.А., викладач маркшейдерських дисциплін, спеціаліст вищої категорії) і Ушканова М.О. з доповіддю «Будівництво моста через р. Дніпро» (науковий керівник Борисова Н.В., викладач-методист маркшейдерських дисциплін, спеціаліст вищої категорії). 


При оцінюванні доповідей Зарєчної В.В. та Ушканової М.О. було відзначено високий рівень підготовки студентів та змістовність робіт, матеріал яких побудований на даних виробничих практик та супроводжувався показом презентацій. Роботи студентів відмічені грамотами міжнародної конференції. 
Виступи Зарєчної В.В. та Ушканової М.О. оприлюднені у збірнику матеріалів конференції.


Одночасно з конференцією проходила Всеукраїнська олімпіада з маркшейдерської справи, в якій брала участь студентка групи 1МС-13 Шахунова О.В. 


Серед учасників олімпіади – студентів університетів, Олеся була єдиним представником від технікумів України.  За результатами олімпіади студентка посіла ΙΙΙ місце.

 

 

Категория: Учеба | Просмотров: 226 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar