Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Июнь » 22 » Міжнародний день захисту навколишнього середовища
09:22
Міжнародний день захисту навколишнього середовища

5 червня в технікумі відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня захисту навколишнього середовища.

В заході, який підготувала  викладач екологічних дисциплін Зьома Ірина Анатоліївна, приймали участь студенти 1-4 курсів навчання за спеціальністю 5.04010602 «Прикладна екологія». 

 

 

 

 


Ведучі Лузанова Анна (гр. 1ПЕ-12), Єрьоменко Євгенія (1ПЕ-11) та Ушакова Алла (1ПЕ-11) загадали історію виникнення свята, нагадали основні міжнародні форуми, на яких саме відбувався процес створення концепції сталого розвитку, розробки міжнародних документів, щодо врегулювання відносин в галузі охорони довкілля (Стокгольм 1972, Ріо-де-Жанейро 1992, Йоханнесбург (Ріо+10) 2002,  Стокгольм 2012 (Стокгольм+40), Ріо-де-Жанейро 2012 (Ріо +20)).


Друга частина заходу проходила в дусі змагання за звання найкращих екологів технікуму. Кожна академічна група делегувала по три студенти для участі в конкурсах. Участь студентів у конкурсах оцінювало компетентне журі: викладач хімії Васілюк Лариса Михайлівна, викладач хімії та біології Резнік Світлана Андріївна та викладач всесвітньої літератури Чечель Тетяна Василівна.


Команди змагались у конкурсі стіннівок - презентацій студентського життя групи, у вікторинах, у конкурсі на найкращу дівочу косу. Внаслідок запеклої боротьби перемогу отримала команда «Волошки» (група 1ПЕ-12) та в якості заохочувального призу отримала солодкий подарунок. Друге місце зайняла група «Їжачкова родина» (група 1ПЕ-11), третє місце зайняла група «Господарі планети» та четверте місце зайняла група «Екологи» (1ПЕ-14).


Свято видалося цікавим та веселим, студенти активно підтримували своїх одногрупників.

 

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 284 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar