Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Май » 6 » Пам’ятаємо. Перемагаємо
12:36
Пам’ятаємо. Перемагаємо

5–го травня 2017 року в конференц-залі гірничого коледжу пройшов святковий захід до Дня пам’яті та примирення під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо».


Захід організовано студентами 2-4 курсів для студентів першого курсу. Захід відкрито  ведучими Іллею Коноваловим та Дмитром Усовим. Пісні про війну виконали Ярослав Бондаренко, Аліна Богданова, Дарья Синюгіна, Артур Дудуркаєв.   Вірші про війну читали Карина Цацкіна, Тетяна Фролова. Дмитро  Коженков - заступник голови студентської ради технікуму підготував мультимедійну презентацію В ній фото  ветеранів війни, тилу.


Студенти згадували про ветеранів війни працівниках, випускниках. Серед них Феодосій Васильович Богдан. Ф.В. Богдан народився 18 лютого 1926 року в селі Забеловщина  Борзнянського району Черніговської області. В 1941-1943рр. був на окупованій території, допомагав партизанам, ходив у розвідку. Після визволення рідного краю  був призваний у армію. Приймав участь у боях на 3-му Білоруському 3-му Прибалтийському фронтах. В жовтні 1944 року був поранений під Сігулдой в Латвії. Нагороджений медалями «За отвагу», «За перемогу над Німеччиною». Після демобілізації закінчив Харківський політехнічний інститут. З 1961 року живе в місті Лисичанськ. Працював заступником міського голови, директором професійно-технічних училищ №52, 54. з 1982 по 1996 рік  керував Лисичанським гірничим технікумом. В 2016 році колектив нашого навчального закладу відзначив 90-річчя ветерана.


Студенти та викладачі вшанували пам'ять загиблих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання.

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 163 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar