Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Май » 23 » Посвята в професію «Прикладна екологія»
20:36
Посвята в професію «Прикладна екологія»

27 квітня у Лисичанському гірничо-індустріальному коледжі знову відбувся дуже цікавий захід «Посвята в професію» студентів четвертого курсу за спеціальністю 5.04010602 «Прикладна екологія». Цього року відбудеться 22-й випуск молодших фахівців екологів, людей не байдужих до довкілля, первинне завдання яких навчитися аналізувати ситуації і розробляти заходи по зменшенню можливої шкоди природі.

Ведучі Віталій Толокольников і Олена Щербакова (студенти гр. 1 ПЕ-15) проінформували всіх присутніх про гострі проблеми на Землі, що стоять перед людством. Були показані ролики, що відображають як красу нашої планети, так і екологічні проблеми, про збереження нашої Землі від екологічної катастрофи, а також слайди про Україну.

Щербак Світлана і Шепель Маргарита (студенти гр. 1 ПЕ-15) декламували вірші про природу, нашу планету, а студентка групи 1 МС-15 Синюгина Дарина прочитала вірш про Україну, який вигадала сама і виконала пісню «Це мій рідний край». Іменинники заходу брали участь у турнірі, де студенти демонстрували весь накопичений навчальний досвід і багаж знань, що отримали під час навчання. Відчайдушно змагалися дві команди: «Богатирі» (капітан Дівакова Олександра) і «Капітошка» (капітан Кандріна Аліна). Тури були самі різні (представлення команд, розминка команд, конкурс капітанів, складні домашні завдання з віршами тощо), які проходили із сміхом, гумором, жартами. Але більш всього всім сподобалася казкова героїня Баба-Яга, яку прекрасно зіграла студентка групи 1ПЕ-15 Кириченко Олександра. Долю студентів у турах оцінювало компетентне журі: заст.. директора з ВР Воробйова Н.Д.., зав. відділенням Корнєв О.М. та студентка третього курсу (1ПЕ-14) Одинцова Вікторія. Внаслідок запеклої боротьби перемогу отримала команда «Богатирі». Наприкінці заходу випускниця Стряпкова Катерина подарувала пісню «Чорнобривці».

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 221 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar