Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Февраль » 1 » Розвиток українського мовлення на заняттях під час вивчення дисциплін, предметів
14:27
Розвиток українського мовлення на заняттях під час вивчення дисциплін, предметів

27 січня 2016р. у технікумі проходили чергові педагогічні читання, які організовувала і проводила методична служба ЛГТ за тематикою «Розвиток українського  мовлення на заняттях під час вивчення дисциплін, предметів».

 

 

 

 

 

Питання викладання спеціальних дисциплін українською мовою не нове для викладачів педагогічного колективу. Досвід такої роботи має цілий ряд педпрацівників технікуму, це Царюк Н.В., Дворнікова І.Є., Суханова В.В. На педчитаннях були розглянуті питання нової методики викладання та шляхи ефективного переходу до викладання українською мовою. Про це розповіли зав. методичним кабінетом Марченко І.М. та викладач-методист Царюк Н.В. Аудиторія викладачів уважно слухали доповідачів, чиї виступи супроводжувалися презентацією, міні-грою, а  також музикальними та поетичними паузами відомих українських виконавців. 


Під час заходу викладач української мови та літератури Лазарева А.В. проводила тренінг на знання української мови серед викладачів. Тренінг складався з п’яти завдань, які учасники шести команд виконали достатньо добре.  Переможці, команда математиків отримали шоколад. Останнє  завдання було неочікуване – прочитати літературну прозу, або вірш українською мовою викладачам нефілологічних дисциплін. Тільки один співробітник зміг це зробити -  Царюк Ніна Володимирівна, за що отримала велику шоколадку. 
Педчитання пройшли цікаво, жваво, емоційно. 

 

Категория: Разное | Просмотров: 173 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar