Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Май » 30 » Симфонічний концерт у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі
20:11
Симфонічний концерт у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі
26 травня 2017 р. група колективу педпрацівників Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу здійснила незабутню поїздку на симфонічний концерт у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С. Прокоф’єва. Травневий концерт симфонічної музики традиційний для училища, який  щорічно проводиться в рамках закриття сезону. 

Скрипковий ансамбль училища полонив слухачів своїм яскравим виконанням, учасниками якого є талановиті студентки старших та молодших курсів. Симфонічний оркестр училища вразив чудовою багатоголосною грою інструментів. Музиканти виконували твори Едварда Гріга, Джоржа Гершвіна, Франца Шуберта, Скотта Джоплина, Людвига ван Бетховена, Сергія Прокоф’єва, твори сучасних українських композиторів. Сюрпризом було виконання першого концерту Сергія Прокоф’єва для фортепіано з оркестром, який вперше пролунав у стінах училища.


Ми привезли з концерту добрий настрій, яскраві враження. І дуже вдячні керівництву Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва за запрошення на концерт.

Бажаємо творчому колективу училища нових піднесень, наснаги, талановитих студентів та великих успіхів у діяльності. 

Категория: Разное | Просмотров: 317 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar