Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Апрель » 30 » Стрес на робочому місці: колективний виклик
12:12
Стрес на робочому місці: колективний виклик

28 квітня 2016 року у Лисичанському  гірничому технікумі  був проведений "День охорони праці" під девізом "Стрес на робочому місці: колективний виклик".

 


У рамках тижня проведено тематичну зустріч з співробітниками за тематикою – «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Перевірено якість проведення навчання й інструктажу працівників та студентів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.


В «Всесвітній день охорони праці» інженер з охорони праці Петрова О.В. підготувала, та сумісно з викладачами Листопадом П.Г та Плотніковою С.М. провели відкриті заняття-презентації з використанням мультимедійного обладнання для студентів груп 1ПР-13, 1ГР-13, 1ГЕМ-13, 2ГЕМ-13, 1ПЕ-13, на яких розглядалися глобальні проблеми з охорони праці.  Під час колективної дискусії студенти навчалися формувати культуру управління стресом на робочому місці, та находити відповіді на завдання: чи    потрібно боротися зі стресом, як мінімізувати його дію, як скласти сприятливий клімат у колективі.


 Згідно з заходами,  були проведені виставки плакатів та літератури з охорони праці, наради працівників щодо поліпшення умов праці, профілактики стресу на робочому місці, бесіди та лекції для співробітників за тематикою «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

 

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 173 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar