Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Март » 24 » Українська революція
11:55
Українська революція

22 березня в Лисичанському краєзнавчому музеї пройшла наукова – практична конференція, присвячена історії Української революції 1917-1921 рр.

Відкрили конференцію ведучі Усов Дмитро та Ілля Коновалов. З доповіддю до  слухачів звернулась науковий працівник музею Карина Драниш. В ході заходу виступили студенти гірничого коледжу: Роман Цвіліков, Олександр Пилипенко, Кирило Стариков, Аліна Фролова, Вікторія  Трунова, Тетяна Фролова, Карина Цацкіна. Студенти освітили події Української революції 1917-1919 рр. Вони підготували доповіді про створення, діяльність  Центральної Ради, про внутрішню і зовнішню політику Західноукраїнської Народної Республіки. Особливу увагу було приділено боротьбі українського народу за незалежність. Кирило Стариков розповів про долю захисника УНР Григорія Піпського, який загинув , захищаючи Українську народну Республіку. Він попав в полон під Крутами в січні 1918 року, його було розстріляно більшовиками.

 

 

 


В роботі конференції прийняли участь студенти гірничого коледжу, учні професійного гірничого ліцею №2, викладачі навчальних закладів, майстри виробничого навчання, працівники краєзнавчого музею.

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 188 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar