Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Апрель » 24 » Всесвітній день авіації та космонавтики
07:11
Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня 2017 року відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Не став винятком і наш навчальний заклад - Лисичанський гірничо-індустріальний коледж. В фойє розміщена виставка газет присвячена Дню космонавтики. Для студентів груп 1ПР15, 1АД16 була проведена виховна година "Освоєння космосу". 

Наші земляки внесли вагомий внесок у розвиток світової космонавтики. Золотими літерами вписані в її історію імена теоретиків космонавтики Миколи Кибальчича та Юрія Кондратюка, творців ракет і космічних кораблів Сергія Корольова, Валентина Глушка, Гліба Лозино-Лозинського, Володимира Челомея, Володимира Сергеєва, Михайла Янгеля. Багато вихідців з України освоювали космос в якості льотчиків-космонавтів. Десятки підприємств та інститутів Харкова, Дніпра, Києва, Львова, інших міст України працювали у складі могутнього ракетно-космічного комплексу СРСР, що дало змогу реально впроваджувати високі космічні технології в народне господарство.

Це свято є особливим для Українського народу тому, що наша країна входить в “четвірку” космічних країн світу. На території нашої країни розташована велика кількість підприємств космічній галузі, серед яких такі велетні, як завод “Южмаш”, “Арсенал” та КБ “Південне”. Діє у нас і Національний центр управління та випробування космічних засобів. Також Україна є членом міжнародного консорціуму “Морський старт”, що проводить запуски ракет-носіїв українського виробництва “Зеніт-3SL” в акваторії Тихого океану.

Категория: Разное | Просмотров: 95 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar