Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2017 » Май » 25 » Зустріч випускників та День коледжу
21:00
Зустріч випускників та День коледжу

20 травня 2017 року Лисичанський державний гірничо–індустріальний коледж проводив Зустріч випускників та День коледжу, присвячені 145 річниці затвердження Положення про Лисичанську штейгерську школу, яке відбулося 21 травня 1872 року та майбутньому Дню Захисту дітей.
Протягом святкування відбувалось багато яскравих та змістовних  подій. 

Анімаційні козаки створювали веселий настрій, дарували гостям  жарти, приказки, селфі. Сокольська Н., Ткаченко К., Головньова О.В. проводили розважальні майстер–класи для дітей.

Стенд  «Сімейні династії», які виникли завдяки навчанню в коледжі підготували студенти та Федоренко І.В., Вострикова Ю.О.


Для благодійного ярмарку «До дня захисту дітей» кожне відділення,  профспілка і всі працівники коледжу підготували солодощі, печиво, вироби технічної та художньої творчості. Організатори ярмарку – завідувачі відділеннями Дворнікова І.Є., Корнев О.М., Гудкова І.В., а також Завідувач бібліотекою Кохановська Н.М. та голова профспілки Меробян Л.В. здійснили цікаве оформлення, підготували продавчинь ярмарку в українських вишиванках. 


Під час благодійного ярмарку веселі україночки - коробейники розповсюджували сувенірну продукцію, Федоренко І.В та  Вострикова Ю.О. частували гостей чаєм.


Спортивний Марафон та велопробіг об’єднав  понад 100 студентів.  Марафон  стартував  від  пам’ятного знаку першої шахти Донбасу до коледжу.


Конкурс команд відділень включав   естафети  з екіпірування   в шахтарську форму, конкурс  «вгадай та склади слово», змагання на краще зображення абревіатури коледжу «ЛДГІК». 1 місце поділили команди гірничого та геологорозвідувального відділення, 2-е місце зайняла команда електромеханічного відділення.


По закінченні урочистої лінійки в коледжі відбулася Зустріч випускників. Цього року до нас завітали випускники з Лиману, Сватова, Кремінної, Сєвєродонецька  і, звісно, Лисичанська.  Коледж проводить загальні Зустрічі випускників з 2011 року. Самодіяльний колектив коледжу від щирого серця порадував випускників  своїми піснями. Студенти Балалаєв Вячеслав, Богданова Аліна, Бондаренко Ярослав, Кандріна Аліна, Синюгіна Дар’я, Стряпкова Катерина виступали протягом усього свята - і на ганку коледжу, і конференц – залі, як справжні артисти.


Наші гості поділилися своїми враженнями від свята День коледжу, лінійки, благодійного ярмарку – їм було цікаво подивитися на сьогодення студентської молоді, зануритися в студентське життя, а на майбутнє, вони виявили жваве бажання і самим взяти в ньому участь, навіть у конкурсах та Марафоні.


Випускники  висловили сердечну подяку за організацію та яскраве проведення Зустрічі випускників.
Протягом свята на благодійному ярмарку було зібрано 2040 гривень, які будуть витрачені на подарунки дітям з Лисичанського приюту. 
 

Всі фото дивіться за посиланням

 

 

 

Категория: Разное | Просмотров: 281 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar