Урядова «гаряча лінія» - 1545


Національна дитяча «гаряча» лінія Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Июнь » 29 » Звіт про проведення навчально-спортивної і фізкультурно-оздоровчої роботи
10:54
Звіт про проведення навчально-спортивної і фізкультурно-оздоровчої роботи

Звіт
про проведення навчально-спортивної  і фізкультурно-оздоровчої роботи у Лисичанському гірничому технікумі за 2015-2016 роки.

Навчально-спортивна і фізкультурно-оздоровча робота проводилась згідно програми з фізичного виховання, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 14.11.2003р. № 757, наказів Міністерства освіти і науки України від 05.06.2006р. № 439, «Про вдосконалення роботи з фізичного виховання» від 11.01.2006р. № 4, «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту у вищих навчальних закладах», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 04.07.2005р. № 4013 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Постанова Кабінету Міністрів від 13.12.2004р. № 1641 «Про затвердження заходів з реалізації національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту у 2005році», Законів України «Про освіту» і «Про вищу освіту».


Технікум має:
-    спортивні зали (36x18; 21,5x14,5)    -    2
-    вбудоване приміщення для занять фізичною культурою і - спортом (18x9)   -    1
-    спортивний майданчик    -    1
-    гімнастичне містечко    -    1


В технікумі працює 4 викладачів фізичного виховання і всі мають вищу освіту.


Навчальні заняття на I курсі проводяться по 2 години, на ІІ-ІV курсах - по 4 години на тиждень. Контингент змішаних груп і окремі навчальні групи (22 і більше студентів) розподіляються на підгрупи.
Для проведення навчальних і секційних занять фізкультурний кабінет має мінімальну кількість спортивного інвентарю і обладнання.


У спортивних секціях, командах і самостійних заняттях протягом року займалось 411 студентів. У порівнянні зі звітними даними минулого року спостерігається незначне збільшення кількості студентів за рахунок ігрових видів спорту та атлетизму.


У 2015-16 роках в технікумі проведена Спартакіада з баскетболу, футболу і настільного тенісу, шахів серед студентів І, ІІ, ІІІ курсів.


У лютому 2015р. проведено військово-спортивне свято, присвячене Дню захисника Вітчизни.


09 вересня 2015 р. проведене спортивне свято «Веселі старти» присвячені до Дня фізичної культури і спорту в Україні.


З 07 по 13 вересня проведені лекції до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. 


15 жовтня проведена військово-спортивна естафета присвячена до Дня захисника України.


15 квітня 2016 року відбувся Благодійний День ЛГТ. Ми присвятили його ХІ Всеукраїнській  благодійній акції «Від серця до серця».  Спортивний марафон «Біжу заради здоров’я дітей» та велопробіг (в рамках акції «Від серця до серця»).


03 червня проведено спортивно-розважальне свято «Веселий експрес», в якому прийняли участь студенти перших та других курсів.


 Спортсмени технікуму приймали участь у міських змаганнях з волейболу, футболу, легкоатлетичних естафетах і спортивних святах, приурочених знаменним датам.


В Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Лисичанська з шести видів спорту збірні команди технікуму зайняли:
-    футбол - ІI місце
-    баскетбол - І місце (юнаки) і III місце (дівчата)
-    шахи - III місце (юнаки) і II місце (дівчата)
-    н/теніс - II місце (юнаки) і IV місце (дівчата)
-    волейбол - I місце (юнаки) і III місце (дівчата)
-    л/атлетика - ІI місце (юнаки) і III місце(дівчата)
і в загальнокомандному заліку зайняли ІI місце (юнаки) і ІII місце (дівчата)

Переможці і призери проведених змагань Спартакіада технікуму і області нагороджувались грамотами і призами


У червні  2016 р. проведено ремонт спортивних залів, роздягальнь, душової і санвузла (покраска, побілка і заміна водопровідних труб).


В технікумі оформлені два стенди - кращі спортсмени технікуму і три стенди про результати проведення Спартакіада технікуму і області.


Всі спортивні зали відповідають державним санітарним правилам і нормам, своєчасно ремонтуються і підтримуються у належному стані.

 

 

Керівник фізичного виховання                                         В.В. Чумаченко

 

Категория: Разное | Просмотров: 128 | Добавил: Виктор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar